Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AJAX PIVODAM -  rok založení 1995

naše rozlosování pro období jaro 2019:

3.liga C

28.03.2019

ČT

19.15

Hajduk Olomouc : Ajax Pivodam

Milo2

Švancara

04.04.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : FC Podlas

Milo2

Antoš

12.04.2019

18.00

Pošta : Ajax Pivodam

Milo1

Kumr

18.04.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : OSŽ Commando

Milo2

Antoš

22.04.2019

PO

19.00

Blues rock : Ajax Pivodam

Slav1

Vavřinec

02.05.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Sigma Lutín

Milo2

Coufal

10.05.2019

17.00

Real stars : Ajax Pivodam

Slav1

Dvořák

16.05.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Domino

Milo2

Švancara

23.05.2019

ČT

20.15

SK Holice : Ajax Pivodam

Slav1

Vavřinec

30.05.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : FC Holice

Milo2

Tomiga

04.06.2019

ÚT

18.00

FC Alcatraz : Ajax Pivodam

Slav1

Kumr

16.06.2019

NE

10.45

Tichej koutek : Ajax Pivodam

Milo2

Dolanský

20.06.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Arsenal Loučany

Milo1

Švancara

rozlosování naší skupiny pro období jaro 2019:

 

 

3.liga C

25.03.2019

PO

19.00

Blues rock : Real stars

Slav1

Kumr

26.03.2019

ÚT

18.00

OSŽ Commando : Domino

Slav1

Dolanský

28.03.2019

ČT

18.00

FC Podlas : FC Holice

Milo1

Vavřinec

28.03.2019

ČT

19.15

Hajduk Olomouc : Ajax Pivodam

Milo2

Švancara

28.03.2019

ČT

17.00

FC Alcatraz : Sigma Lutín

Slav1

Dolanský

29.03.2019

18.00

Pošta : SK Holice

Milo1

Vláčil

30.03.2019

SO

10.00

Arsenal Loučany : Tichej koutek

Louč

Látal

3.liga C

03.04.2019

ST

20.15

FC Holice : Pošta

Milo1

Kumr

04.04.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : FC Podlas

Milo2

Antoš

04.04.2019

ČT

20.15

SK Holice : OSŽ Commando

Slav1

Tomiga

05.04.2019

18.00

Arsenal Loučany : FC Alcatraz

Louč

Látal

05.04.2019

19.15

Domino : Blues rock

Milo1

Kumr

05.04.2019

20.15

Real stars : Sigma Lutín

Slav1

Dvořák

07.04.2019

NE

10.30

Tichej koutek : Hajduk Olomouc

Milo1

Antoš

3.liga C

08.04.2019

PO

19.00

Blues rock : SK Holice

Slav1

Coufal

09.04.2019

ÚT

18.00

FC Alcatraz : Real stars

Slav1

Kumr

10.04.2019

ST

17.00

OSŽ Commando : FC Holice

Slav1

Vláčil

11.04.2019

ČT

18.00

Sigma Lutín : Domino

Lut1

NavrátilM

11.04.2019

ČT

18.00

FC Podlas : Tichej koutek

Milo1

Vavřinec

11.04.2019

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : Arsenal Loučany

Milo1

Antoš

12.04.2019

18.00

Pošta : Ajax Pivodam

Milo1

Kumr

3.liga C

17.04.2019

ST

20.15

FC Holice : Blues rock

Milo1

Vavřinec

18.04.2019

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : FC Alcatraz

Milo1

Dolanský

18.04.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : OSŽ Commando

Milo2

Antoš

18.04.2019

ČT

20.15

SK Holice : Sigma Lutín

Slav1

Kumr

19.04.2019

18.00

Arsenal Loučany : FC Podlas

Louč

Látal

19.04.2019

19.15

Domino : Real stars

Milo1

Tomiga

21.04.2019

NE

10.45

Tichej koutek : Pošta

Milo2

Kumr

3.liga C

22.04.2019

PO

19.00

Blues rock : Ajax Pivodam

Slav1

Vavřinec

23.04.2019

ÚT

18.00

FC Alcatraz : Domino

Slav1

Tomiga

24.04.2019

ST

18.00

OSŽ Commando : Tichej koutek

Slav1

Antoš

25.04.2019

ČT

18.00

Sigma Lutín : FC Holice

Lut1

NavrátilM

25.04.2019

ČT

17.00

FC Podlas : Hajduk Olomouc

Milo1

Coufal

25.04.2019

ČT

18.00

Pošta : Arsenal Loučany

Milo1

Coufal

26.04.2019

17.00

Real stars : SK Holice

Slav1

Dolanský

3.liga C

01.05.2019

ST

10.45

FC Holice : Real stars

Milo1

Tomiga

02.05.2019

ČT

17.00

FC Podlas : FC Alcatraz

Milo1

Vláčil

02.05.2019

ČT

17.00

Hajduk Olomouc : Pošta

Milo2

Coufal

02.05.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Sigma Lutín

Milo2

Coufal

02.05.2019

ČT

20.15

SK Holice : Domino

Slav1

Kumr

03.05.2019

18.00

Arsenal Loučany : OSŽ Commando

Louč

Látal

05.05.2019

NE

10.30

Tichej koutek : Blues rock

Milo2

Horecký

3.liga C

06.05.2019

PO

19.00

Blues rock : Arsenal Loučany

Slav1

Coufal

07.05.2019

ÚT

18.00

FC Alcatraz : SK Holice

Slav1

Dolanský

08.05.2019

ST

9.30

OSŽ Commando : Hajduk Olomouc

Slav1

Antoš

09.05.2019

ČT

18.00

Sigma Lutín : Tichej koutek

Lut1

NavrátilM

10.05.2019

19.00

Domino : FC Holice

Milo1

Kumr

10.05.2019

18.00

Pošta : FC Podlas

Milo2

Tomiga

10.05.2019

17.00

Real stars : Ajax Pivodam

Slav1

Dvořák

3.liga C

15.05.2019

ST

20.15

FC Holice : SK Holice

Milo1

Tomiga

16.05.2019

ČT

18.00

FC Podlas : OSŽ Commando

Milo1

Vláčil

16.05.2019

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : Blues rock

Milo1

Vavřinec

16.05.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Domino

Milo2

Švancara

17.05.2019

18.00

Arsenal Loučany : Sigma Lutín

Louč

Látal

17.05.2019

19.00

Pošta : FC Alcatraz

Milo1

Švancara

19.05.2019

NE

10.45

Tichej koutek : Real stars

Milo2

Antoš

3.liga C

20.05.2019

PO

19.00

Blues rock : FC Podlas

Slav1

Coufal

21.05.2019

ÚT

18.00

FC Alcatraz : FC Holice

Slav1

Dolanský

22.05.2019

ST

18.00

OSŽ Commando : Pošta

Slav1

Horecký

23.05.2019

ČT

18.30

Sigma Lutín : Hajduk Olomouc

Lut1

NavrátilM

23.05.2019

ČT

20.15

SK Holice : Ajax Pivodam

Slav1

Vavřinec

24.05.2019

20.15

Domino : Tichej koutek

Milo1

Kumr

24.05.2019

20.15

Real stars : Arsenal Loučany

Slav1

Dvořák

3.liga C

29.05.2019

ST

19.00

OSŽ Commando : FC Alcatraz

Slav1

Antoš

30.05.2019

ČT

18.00

FC Podlas : Sigma Lutín

Milo1

Švancara

30.05.2019

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : Real stars

Milo1

Vavřinec

30.05.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : FC Holice

Milo2

Tomiga

31.05.2019

18.30

Arsenal Loučany : Domino

Louč

Látal

31.05.2019

19.00

Pošta : Blues rock

Milo1

Dvořák

02.06.2019

NE

10.45

Tichej koutek : SK Holice

Milo2

Dolanský

3.liga C

03.06.2019

PO

19.00

Blues rock : OSŽ Commando

Slav1

Coufal

04.06.2019

ÚT

18.00

FC Alcatraz : Ajax Pivodam

Slav1

Kumr

05.06.2019

ST

20.15

FC Holice : Tichej koutek

Milo1

Tomiga

06.06.2019

ČT

18.30

Sigma Lutín : Pošta

Lut1

NavrátilM

06.06.2019

ČT

20.15

SK Holice : Arsenal Loučany

Slav1

Kumr

07.06.2019

20.15

Domino : Hajduk Olomouc

Milo2

Tomiga

07.06.2019

17.00

Real stars : FC Podlas

Slav1

Dvořák

3.liga C

10.06.2019

PO

19.00

Blues rock : FC Alcatraz

Slav1

Tomiga

12.06.2019

ST

18.00

OSŽ Commando : Sigma Lutín

Slav1

Antoš

13.06.2019

ČT

18.00

FC Podlas : Domino

Milo1

Vavřinec

13.06.2019

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : SK Holice

Milo1

Coufal

14.06.2019

18.30

Arsenal Loučany : FC Holice

Louč

Látal

14.06.2019

19.00

Pošta : Real stars

Milo1

Tomiga

16.06.2019

NE

10.45

Tichej koutek : Ajax Pivodam

Milo2

Dolanský

3.liga C

18.06.2019

ÚT

18.00

FC Alcatraz : Tichej koutek

Slav1

Vláčil

19.06.2019

ST

20.15

FC Holice : Hajduk Olomouc

Milo1

Dolanský

20.06.2019

ČT

18.30

Sigma Lutín : Blues rock

Lut1

NavrátilM

20.06.2019

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Arsenal Loučany

Milo1

Švancara

20.06.2019

ČT

20.15

SK Holice : FC Podlas

Slav1

Kumr

21.06.2019

20.15

Domino : Pošta

Milo2

Tomiga

21.06.2019

17.00

Real stars : OSŽ Commando

Slav1

Vláčil


TOPlist