Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

AJAX PIVODAM -  rok založení 1995

naše rozlosování pro období podzim 2018: 

 

23.08.2018

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Hajduk Olomouc

Milo2

2:2

30.08.2018

ČT

18.00

FC Podlas : Ajax Pivodam

Milo1

3:2

06.09.2018

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Pošta

Milo1

1:8

12.09.2018

ST

19.15

OSŽ Commando : Ajax Pivodam

Slav1

5:1

20.09.2018

ČT

17.00

Ajax Pivodam : Blues rock

Milo2

4:1

27.09.2018

ČT

17.00

Sigma Lutín : Ajax Pivodam

Lut1

 kontumace

04.10.2018

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Real stars

Milo2

8:5

12.10.2018

19.00

Domino : Ajax Pivodam

Milo1

 14:3

18.10.2018

ČT

17.00

Ajax Pivodam : SK Holice

Milo1

0:9

24.10.2018

ST

20.15

FC Holice : Ajax Pivodam

Milo1

 10:2

01.11.2018

ČT

17.00

Ajax Pivodam : FC Alcatraz

Milo2

0:2

08.11.2018

ČT

17.00

Ajax Pivodam : Tichej koutek

Milo2

Antoš

17.11.2018

SO

10.00

Arsenal Loučany : Ajax Pivodam

Louč

Látal

rozlosování celé naší skupiny pro období podzim 2018:


3.liga C

22.08.2018

ST

20.15

FC Holice : FC Podlas

Milo1

10:4

23.08.2018

ČT

18.00

Sigma Lutín : FC Alcatraz

Lut1

11:2

23.08.2018

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Hajduk Olomouc

Milo2

2:2

23.08.2018

ČT

20.15

SK Holice : Pošta

Slav1

5:8

24.08.2018

17.00

Real stars : Blues rock

Slav1

4:4

24.08.2018

19.15

Domino : OSŽ Commando

Milo1

5:0

26.08.2018

NE

10.30

Tichej koutek : Arsenal Loučany

Milo1

7:5

3.liga C

27.08.2018

PO

20.00

Blues rock : Domino

Slav1

4:7

28.08.2018

ÚT

18.00

FC Alcatraz : Arsenal Loučany

Slav1

4:6

29.08.2018

ST

19.00

OSŽ Commando : SK Holice

Slav1

1:9

30.08.2018

ČT

18.00

Sigma Lutín : Real stars

Lut1

5:2

30.08.2018

ČT

18.00

FC Podlas : Ajax Pivodam

Milo1

3:2

30.08.2018

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : Tichej koutek

Milo1

3:3

31.08.2018

18.00

Pošta : FC Holice

Milo1

3:5

3.liga C

05.09.2018

ST

20.15

FC Holice : OSŽ Commando

Milo1

6:4

06.09.2018

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Pošta

Milo1

1:8

06.09.2018

ČT

20.15

Tichej koutek : FC Podlas

Milo2

8:2

06.09.2018

ČT

20.15

SK Holice : Blues rock

Slav1

3:2

07.09.2018

17.00

Real stars : FC Alcatraz

Slav1

6:3

07.09.2018

18.00

Arsenal Loučany : Hajduk Olomouc

Louč

5:3

07.09.2018

19.15

Domino : Sigma Lutín

Milo1

4:1

3.liga C

10.09.2018

PO

20.00

Blues rock : FC Holice

Slav1

2:5

11.09.2018

ÚT

18.00

FC Alcatraz : Hajduk Olomouc

Slav1

5:7

12.09.2018

ST

19.15

OSŽ Commando : Ajax Pivodam

Slav1

5:1

13.09.2018

ČT

18.00

Sigma Lutín : SK Holice

Lut1

1:6

13.09.2018

ČT

18.00

FC Podlas : Arsenal Loučany

Milo1

4:3

14.09.2018

17.00

Real stars : Domino

Slav1

10:5

14.09.2018

18.00

Pošta : Tichej koutek

Milo2

2:3

3.liga C

18.09.2018

ÚT

20.15

Tichej koutek : OSŽ Commando

Milo1

10:3

19.09.2018

ST

20.15

FC Holice : Sigma Lutín

Milo1

10:0

20.09.2018

ČT

17.00

Ajax Pivodam : Blues rock

Milo2

4:1

20.09.2018

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : FC Podlas

Milo1

2:3

20.09.2018

ČT

20.15

SK Holice : Real stars

Slav1

2:7

21.09.2018

17.45

Arsenal Loučany : Pošta

Louč

4:5

21.09.2018

19.15

Domino : FC Alcatraz

Milo1

2:5

3.liga C

24.09.2018

PO

20.00

Blues rock : Tichej koutek

Slav1

1:11

25.09.2018

ÚT

17.00

FC Alcatraz : FC Podlas

Slav1

1:0

26.09.2018

ST

19.15

OSŽ Commando : Arsenal Loučany

Slav1

4:5

27.09.2018

ČT

17.00

Sigma Lutín : Ajax Pivodam

Lut1

1:4

28.09.2018

8.30

Pošta : Hajduk Olomouc

Milo1

6:1

28.09.2018

10.45

Domino : SK Holice

Milo1

1:4

29.09.2018

SO

9.30

Real stars : FC Holice

Slav1

2:7

3.liga C

03.10.2018

ST

20.15

FC Holice : Domino

Milo1

3:7

04.10.2018

ČT

17.00

Hajduk Olomouc : OSŽ Commando

Milo2

0:3

04.10.2018

ČT

18.00

FC Podlas : Pošta

Milo1

1:3

04.10.2018

ČT

18.00

Ajax Pivodam : Real stars

Milo2

8:5

04.10.2018

ČT

20.15

SK Holice : FC Alcatraz

Slav1

7:3

05.10.2018

17.00

Arsenal Loučany : Blues rock

Louč

0:1

07.10.2018

NE

10.30

Tichej koutek : Sigma Lutín

Milo2

9:2

3.liga C

08.10.2018

PO

20.00

Blues rock : Hajduk Olomouc

Slav1

2:0

09.10.2018

ÚT

20.15

FC Alcatraz : Pošta

Slav1

0:10

10.10.2018

ST

19.15

OSŽ Commando : FC Podlas

Slav1

4:4

11.10.2018

ČT

17.00

Sigma Lutín : Arsenal Loučany

Lut1

9:3

11.10.2018

ČT

17.00

SK Holice : FC Holice

Slav1

5:9

12.10.2018

17.00

Real stars : Tichej koutek

Slav1

5:7

12.10.2018

19.00

Domino : Ajax Pivodam

Milo1

14:3

3.liga C

15.10.2018

PO

20.15

Tichej koutek : Domino

Milo1

3:0

17.10.2018

ST

20.15

FC Holice : FC Alcatraz

Milo1

9:1

18.10.2018

ČT

17.00

Ajax Pivodam : SK Holice

Milo1

0:9

18.10.2018

ČT

17.00

Hajduk Olomouc : Sigma Lutín

Milo2

6:2

18.10.2018

ČT

18.00

FC Podlas : Blues rock

Milo1

8:1

19.10.2018

18.00

Pošta : OSŽ Commando

Milo1

6:1

20.10.2018

SO

10.00

Arsenal Loučany : Real stars

Louč

5:7

3.liga C

22.10.2018

PO

20.00

Blues rock : Pošta

Slav1

0:3

23.10.2018

ÚT

17.00

FC Alcatraz : OSŽ Commando

Slav1

1:4

24.10.2018

ST

20.15

FC Holice : Ajax Pivodam

Milo1

10:2

25.10.2018

ČT

20.15

SK Holice : Tichej koutek

Slav1

4:3

26.10.2018

18.00

Domino : Arsenal Loučany

Milo2

14:5

27.10.2018

SO

9.30

Sigma Lutín : FC Podlas

Lut1

3:1

27.10.2018

SO

9.30

Real stars : Hajduk Olomouc

Slav1

8:3

3.liga C

31.10.2018

ST

18.00

OSŽ Commando : Blues rock

Slav1

4:0

01.11.2018

ČT

17.00

Ajax Pivodam : FC Alcatraz

Milo2

0:2

01.11.2018

ČT

18.00

FC Podlas : Real stars

Milo1

8:2

01.11.2018

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : Domino

Milo2

3:10

02.11.2018

18.00

Pošta : Sigma Lutín

Milo1

4:1

02.11.2018

19.15

Tichej koutek : FC Holice

Milo1

5:4

03.11.2018

SO

10.00

Arsenal Loučany : SK Holice

Louč

1:9

3.liga C

06.11.2018

ÚT

17.00

FC Alcatraz : Blues rock

Slav1

Vláčil

07.11.2018

ST

19.15

FC Holice : Arsenal Loučany

Milo1

Kumr

08.11.2018

ČT

17.00

Ajax Pivodam : Tichej koutek

Milo2

Antoš

08.11.2018

ČT

20.15

SK Holice : Hajduk Olomouc

Slav1

Švancara

09.11.2018

17.00

Real stars : Pošta

Slav1

Dolanský

09.11.2018

19.15

Domino : FC Podlas

Milo1

Tomiga

10.11.2018

SO

9.30

Sigma Lutín : OSŽ Commando

Lut1

NavrátilM

3.liga C

12.11.2018

PO

20.00

Blues rock : Sigma Lutín

Slav1

Kurel

14.11.2018

ST

18.00

OSŽ Commando : Real stars

Slav1

Antoš

15.11.2018

ČT

18.00

FC Podlas : SK Holice

Milo1

Kurel

15.11.2018

ČT

20.15

Hajduk Olomouc : FC Holice

Milo1

Kumr

16.11.2018

18.00

Pošta : Domino

Milo1

Antoš

17.11.2018

SO

10.00

Arsenal Loučany : Ajax Pivodam

Louč

Látal

18.11.2018

NE

10.30

Tichej koutek : FC Alcatraz

Milo2

Kumr

 

 

 
 
TOPlist